Orar Banu Sport

Luni - Duminică 07:00 - 24:00

Orar aerobic


Aerobic


TIME / LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SÂMBĂTĂ DUMINICĂ
Sala Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb
09:00 - 09:30 Pilates Medana Strike TNT Medana Metabolic Workout Medana
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30 Strike TNT Medana Pilates Medana
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30 Yoga Viviana
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00 Strong 30 Roxana Strong 30 Roxana
19:00 - 19:30 Step Interval Training Flavia Hit Cardio & Circuit Training Flavia Insanity Workouts & exercises Flavia Step Interval Training Flavia
19:30 - 20:00 Functional Step Viviana TRX George Tabata Viviana TRX George Rebound Viviana
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00 Pilates Viviana Salsa Salsa Pilates Viviana Salsa Salsa
21:00 - 21:30
Sala Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb
TIME / LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SÂMBĂTĂ DUMINICĂ
19:00 - 20:30
Step Interval Training Flavia
Sala Verde
19:30 - 20:30
Functional Step Viviana
Sala Roz
09:00 - 10:00
Pilates Medana
Sala Verde
10:00 - 11:00
Strike TNT Medana
Sala Verde
18:30 - 19:30
Strong 30 Roxana
Sala Alb
19:00 - 20:30
Hit Cardio & Circuit Training Flavia
Sala Verde
19:30 - 20:30
TRX George
Sala Roz
20:30 - 21:30
Pilates Viviana
Sala Roz
20:30 - 21:30
Salsa
Sala Alb
19:00 - 20:30
Insanity Workouts & exercises Flavia
Sala Verde
19:30 - 20:30
Tabata Viviana
Sala Roz
20:30 - 21:30
Salsa
Sala Roz
09:00 - 10:00
Strike TNT Medana
Sala Verde
10:00 - 11:00
Pilates Medana
Sala Verde
19:00 - 20:30
Step Interval Training Flavia
Sala Verde
19:30 - 20:30
TRX George
Sala Roz
20:30 - 21:30
Pilates Viviana
Sala Roz
20:30 - 21:30
Salsa
Sala Alb
18:30 - 19:30
Strong 30 Roxana
Sala Alb
19:30 - 21:00
Rebound Viviana
Sala Roz
20:30 - 21:30
Salsa
Sala Roz
09:00 - 10:00
Metabolic Workout Medana
Sala Verde
11:00 - 12:00
Yoga Viviana
Sala Roz

Activitati copii


TIME / LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SÂMBĂTĂ DUMINICĂ
Sala Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb
09:00 - 09:30
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 14:00
16:30 - 17:00 Balet copii Cristina Balet copii Cristina
17:00 - 17:30 Balet copii Cristina
17:30 - 18:00 Gimnastica copii Cristina Balet copii Cristina Balet copii Cristina Balet copii Cristina
18:00 - 18:30 Gimnastica ritmica Cristina
18:30 - 19:00 Gimnastica ritmica Cristina Karate Gimnastica ritmica Cristina Gimnastica ritmica Cristina Karate George Coca Gimnastica ritmica copii Cristina
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
Sala Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb
TIME / LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SÂMBĂTĂ DUMINICĂ
17:30 - 18:30
Gimnastica copii Cristina
Sala Roz
18:30 - 19:30
Gimnastica ritmica Cristina
Sala Roz
18:30 - 19:30
Karate
Sala Alb
17:00 - 18:00
Balet copii Cristina
Sala Roz
18:00 - 19:30
Gimnastica ritmica Cristina
Sala Roz
16:30 - 17:30
Balet copii Cristina
Sala Roz
17:30 - 18:30
Balet copii Cristina
Sala Roz
18:30 - 19:30
Gimnastica ritmica Cristina
Sala Roz
16:30 - 17:30
Balet copii Cristina
Sala Roz
17:30 - 18:30
Balet copii Cristina
Sala Roz
18:30 - 19:30
Gimnastica ritmica Cristina
Sala Roz
18:30 - 19:30
Karate George Coca
Sala Alb
17:30 - 18:30
Balet copii Cristina
Sala Roz
18:30 - 19:30
Gimnastica ritmica copii Cristina
Sala Roz
Nu exista cursuri in aceasta zi
Nu exista cursuri in aceasta zi

Sporturi