Orar Banu Sport

Luni - Duminică 08:00 - 01:00

Orar aerobic


Aerobic


TIME / LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SÂMBĂTĂ DUMINICĂ
Sala Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb
09:00 - 09:30 Pilates Medana Strike TNT Medana Metabolic Workout Medana
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00 Diastaza Medana Diastaza Medana
11:00 - 11:30 Dance Aerobic Ioana Yoga Viviana
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30 Kangoo Jumps Simona Kangoo Jumps Simona
18:30 - 19:00 Step Interval Training Flavia Hit Cardio & Circuit Training Flavia Step Interval Training Flavia Dans sportiv Adulti Ioana
19:00 - 19:30 Insanity Workouts & exercises Flavia Zumba Roxana
19:30 - 20:00 Step Aerobic Viviana TRX Simona Tabata Viviana TRX Simona TRX Viviana
20:00 - 20:30 Dance Aerobic Ioana Zumba Roxana
20:30 - 21:00 Salsa Florin Pilates Viviana Salsa Florin Salsa Florin Pilates Viviana Salsa Florin
21:00 - 21:30
Sala Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb
TIME / LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SÂMBĂTĂ DUMINICĂ
18:30 - 20:00
Step Interval Training Flavia
Sala Verde
19:30 - 20:30
Step Aerobic Viviana
Sala Roz
20:30 - 21:30
Salsa Florin
Sala Roz
09:00 - 10:00
Pilates Medana
Sala Verde
10:30 - 12:00
Diastaza Medana
Sala Verde
18:30 - 20:00
Hit Cardio & Circuit Training Flavia
Sala Verde
19:30 - 20:30
TRX Simona
Sala Roz
20:00 - 21:00
Dance Aerobic Ioana
Sala Alb
20:30 - 21:30
Pilates Viviana
Sala Roz
20:30 - 21:30
Salsa Florin
Sala Verde
18:00 - 19:00
Kangoo Jumps Simona
Sala Verde
19:00 - 20:00
Insanity Workouts & exercises Flavia
Sala Verde
19:30 - 20:30
Tabata Viviana
Sala Roz
20:00 - 21:00
Zumba Roxana
Sala Verde
20:30 - 21:30
Salsa Florin
Sala Roz
09:00 - 10:00
Strike TNT Medana
Sala Verde
18:30 - 20:00
Step Interval Training Flavia
Sala Verde
19:30 - 20:30
TRX Simona
Sala Roz
20:30 - 21:30
Pilates Viviana
Sala Roz
20:30 - 21:30
Salsa Florin
Sala Verde
18:00 - 19:00
Kangoo Jumps Simona
Sala Verde
18:30 - 19:30
Dans sportiv Adulti Ioana
Sala Roz
19:00 - 20:00
Zumba Roxana
Sala Verde
19:30 - 20:30
TRX Viviana
Sala Roz
09:00 - 10:00
Metabolic Workout Medana
Sala Verde
10:30 - 12:00
Diastaza Medana
Sala Verde
11:00 - 12:00
Dance Aerobic Ioana
Sala Roz
11:00 - 12:00
Yoga Viviana
Sala Roz

Activitati copii


TIME / LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SÂMBĂTĂ DUMINICĂ
Sala Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb
09:00 - 09:30
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 14:00
16:30 - 17:00 Balet intermediari Cristina Dans Sportiv Modern Ioana Dans Modern Ioana Dans copii (4-6 ani) Ioana Dans sportiv Top Dance Dans Modern Ioana Dans Sportiv Modern Ioana Dans sportiv Top Dance
17:00 - 17:30 Karate copii George Dans modern Top Dance Karate copii George Dans modern Top Dance
17:30 - 18:00 Gimnastica ritmica incepatori Cristina Balet incepatori (4-6 ani) Cristina Dans modern Top Dance Gimnastica ritmica incepatori Cristina Gimnastica ritmica incepatori (4-6 ani) Cristina Dans modern Top Dance Dans copii (4-6 ani) Ioana
18:00 - 18:30 Karate copii George Karate copii George
18:30 - 19:00 Gimnastica ritmica intermed. Cristina Gimnastica ritmica intermed. Cristina
19:00 - 19:30 Karate copii George Karate copii George
19:30 - 20:00 Karate George
20:00 - 20:30
Sala Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb Roz Verde Alb
TIME / LUNI MARTI MIERCURI JOI VINERI SÂMBĂTĂ DUMINICĂ
16:30 - 17:30
Balet intermediari Cristina
Sala Roz
16:30 - 17:30
Dans Sportiv Modern Ioana
Sala Alb
17:30 - 18:30
Gimnastica ritmica incepatori Cristina
Sala Roz
18:30 - 19:30
Gimnastica ritmica intermed. Cristina
Sala Roz
16:30 - 17:30
Dans Modern Ioana
Sala Roz
17:00 - 18:00
Karate copii George
Sala Alb
17:30 - 18:30
Balet incepatori (4-6 ani) Cristina
Sala Roz
17:30 - 18:30
Dans modern Top Dance
Sala Verde
18:00 - 19:00
Karate copii George
Sala Alb
19:00 - 20:00
Karate copii George
Sala Alb
16:30 - 17:00
Dans copii (4-6 ani) Ioana
Sala Roz
16:30 - 17:00
Dans sportiv Top Dance
Sala Verde
17:00 - 18:00
Dans modern Top Dance
Sala Verde
17:30 - 18:30
Gimnastica ritmica incepatori Cristina
Sala Roz
18:30 - 19:30
Gimnastica ritmica intermed. Cristina
Sala Roz
16:30 - 17:30
Dans Modern Ioana
Sala Roz
17:00 - 18:00
Karate copii George
Sala Alb
17:30 - 18:30
Gimnastica ritmica incepatori (4-6 ani) Cristina
Sala Roz
17:30 - 18:30
Dans modern Top Dance
Sala Verde
18:00 - 19:00
Karate copii George
Sala Alb
19:00 - 20:00
Karate copii George
Sala Alb
19:30 - 20:30
Karate George
Sala Alb
16:30 - 17:30
Dans Sportiv Modern Ioana
Sala Roz
16:30 - 17:00
Dans sportiv Top Dance
Sala Verde
17:00 - 18:00
Dans modern Top Dance
Sala Verde
17:30 - 18:30
Dans copii (4-6 ani) Ioana
Sala Roz
Nu exista cursuri in aceasta zi
Nu exista cursuri in aceasta zi

Sporturi